Kategori
Orienteringsløp 31.08.2011:
Postet av Markane IL den 1. Sep 2011
Resultatliste frå krinsløpet "Haustbløyta" 31.08.2011
-Dag Arne Eide vart klassevinnar.
Dag Arne Eide var einaste deltakar frå Markane IL på start i årets "Haustbløyta". Han vann suverent klassa H45 med tida 36,11 føre Kjell-Arne Hjellbrekke frå Førde IL med 42,06.
I klassa H19 gjekk sigeren til Gunnar Gytri frå Førde IL medan beste dame i D35 vart Janike Felde frå Breimsbygda IL
I alt deltok 33 løparar frå heile fylket på krinsløpet.
Heile resultatlista finn du nedanfor.
Resultatliste:
Frå Haustbløyta 2011
Krinsløp i orientering onsdag 31. august 2011
Arrangør: Tambarskjelvar Idrettslag.
Klasse D13-14
Oda Eide Fj./Vereide IL 43,44
Klasse Nybegynnarar
Anders Os Mallasvik Tambarskjelvar IL 25,24
Laila K. Gjengedal Tambarskjelvar IL 25,24
Anna Nesse Førde IL 33,46
Klasse H10-12
1 Trygve Nummedal Os Førde IL 18,53
2 Magnus Eide Fj./Vereide IL 40,53
3 Andreas Hetle Breimsbygda IL 44,37
Klasse H15-16
1 Håvard Nummedal Os Førde IL 37,37
2 Sivert Vinjevoll Årdal Førde IL 38,35
Klasse D 35
Janike Felde Breimsbygda IL 76.00
Svanhild Handal Førde IL Brote
Else Margrethe Larsen fj./Vereide IL Brote
Klasse H open
Jørn Nedrebø Fj./Vereide 97,36
Klasse H19
1 Gunnar Gytri Førde IL 65,10
2 Torbjørn Os Førde IL 69,18
3 Audun B. Helle Askvoll og Holmedal 73,04
Tor Christopper Fink Førde Il Brote
Klasse H45
1 Dag Arne Eide Markane IL 36,11
2 Kjell-Arne Hjellbrekke Førde IL 42,06
3 Vidar Eide Fj./Vereide IL 43,34
4 Harald Hjellbrekke Førde IL 46,15
5 Yngve Årdal Førde IL 46,57
6 Ole Johan Hegrenes Førde IL 55,44
7 Johan Magerøy Førde IL 85,05
Klasse H55
1 Edvin Helle Askvoll og Holmedal IL 45,33
2 Torodd Os Førde IL 47,64
3 Helge Schei Førde IL 55,35
4 Atle Støyva Breimsbygda IL 62,58
5 Åsmund Berthelsen Tambarskjelvar IL 69,23
Jostein Fredly Førde IL Brote
Jens Evjensvoll Førde IL Brote
Klasse H75
1 Sveinung Fristad Askvoll og Holmedal IL 47,26
2 Karl l Mettenes Førde IL 55,28
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.